kultura i sztuka

kultura i sztuka

Sie 14
kultura i sztuka

Jak stać się lepszym Blogger

Blogowanie jest po prostu współczesny środki komunikacji. Dzięki magii Internetu, bloger komunikuje się przez podział, inspirujące i zabawne swoich czytelników. Ale, jak wiele w życiu, wszystkie blogi nie są tworzone jednakowo. Niektóre startu i stać się szalenie popularny, podczas gdy inni go praktycznie bez echa, ignorowane i rzadko odwiedzanych domach cybernetycznych. Jeśli Twój blog należy do tej drugiej kategorii, wziąć serce: istnieją sprawdzone sposoby, aby poprawić swój blog. Niektóre są proste, niektóre wymagają trochę więcej czasu i zaangażowania, ale korzyści z dużym natężeniu ruchu, popularny blog są warte twoje wysiłki. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zacząć:

Znajomości grupy docelowej

kultura i sztuka

Zanim będzie można zaspokoić swój styl pisania i dźwięk do odbiorców, trzeba wiedzieć, kto jest do grupy docelowej. Zadaj sobie pytanie: jaki rodzaj czytelników patrzę przyciągnąć? Jakie są ich tła? Co jest dla nich najważniejsze, a co nie będą one obchodzą? Znając swoją publiczność nie tylko pomaga doskonalić w stylu pisania, który będzie użyty, ale również pomaga skupić się na treści czytelnicy chcą.

Używaj obrazków do postów

kultura i sztuka

Wszyscy czytelnicy bloga love images. Określają one punkt ostrości swojego artykułu i pomagają czytelnikom wizualizację wiadomość, którą chcesz przekazać. Stare powiedzenie jest prawdziwe – obraz może powiedzieć więcej niż tysiąc słów.

Zapewnić linki do swoich ulubionych blogach

Z linkami do swoich ulubionych blogach ułatwia czytelnikom, aby zobaczyć swoje najlepsze treści. Jeśli czytelnik nie jest łatwo znaleźć to, czego szukasz na swojej stronie, są szanse, że nie będzie starał się trzymać się. Wiążąc swoje najlepsze wpisy, nie jesteś jedynym optymalizując je pod kątem wyszukiwarek, jesteś także tworząc idealne miejsce dla nowych czytelników, aby cię poznać.
Artykuł napisany przez: Kancelaria Prawna Jakub Mańczak