kultura celtycka

kultura celtycka

Paź 21
kultura celtycka

Rachunki mogą być otwierane w imieniu podmiotów zagranicznych, takich jak korporacje, trusty i LLCs osiągnięcie jeszcze większej prywatności i ochrony aktywów korzyści, a czasem legalnie ominięcia żadnego wymogu zgłaszania jako aktywów gospodarstw osobowych.

Wszystkie te korzyści są dostarczane w mocnej reżimu tajemnicy bankowej, pomagając posiadaczy rachunków chronić swoje inwestycje od wścibskich oczu wewnątrz lub poza granicami kraju.http://www.safetech.net.pl/produkty-lista/ac-hotstick/ Tajemnica bankowa w Singapurze nie jest to przewidziane w prawie, ale jest częścią narodowej kultury biznesowej. Rzeczywiście, organy podatkowe w http://harmoniasmakow.pl/makarony-orientalne Singapurze są specjalnie blokowane posiadające żadnego dostępu do poszczególnych rachunków bankowych.

kultura celtycka

Podobnie jak w Azji w ogóle, wiele przedsiębiorstw w Singapurze tradycyjnie przeprowadzane w gotówce. To jest nierozłącznie przez $ 10,000 rachunku, najwyższa wartość banknotu w świecie: według bieżących kursów walutowych (luty 2010), jeden z tych bonów jest wart ponad siedem tysięcy dolarów od amerykańskich. Te dni, jednak, jak ograniczenia w gotówce są coraz mocniej, wyrafinowany bankowości internetowej staje się normą.

kultura celtycka

Tak więc, jeśli nie mieszkają w Singapurze w jaki sposób można uzyskać dostęp do tych usług bankowych? Wszystko zaczyna się od otwarcia podstawowy prąd, oszczędności lub kontroli konta – podstawę swojej relacji bankowego.

Jedną z wad bankowości w Singapurze jest to, że trzeba będzie tam iść, aby otworzyć konto. Regulacje bankowe nie pozwalają na otwieranie rachunków za pośrednictwem poczty, o ile klient jest już znany do banku. Jedynym możliwym wyjątkiem od tej reguły jest otwarcie konta w jednym z wielu banków w Singapurze, które wysyłają funkcjonariuszy do odwiedzenia ich bogatszych klientów w ich domach za granicą, albo są związane biura w innych krajach. Klienci HSBC, na przykład, może być w stanie otwierać rachunki w HSBC w Singapurze za pośrednictwem swoich lokalnych biurach.
Artykuł napisany przez: