kultura minojska

kultura minojska

Gru 17

kultura minojska

Kolejne pole, jeśli zaznaczone, nie pozwoli pierwsze commentors czasu pisać bez zgody ADMINSTARATOR na swoich pierwszych komentarzach. Kiedy już tego pierwszego zatwierdzenia, a następnie mają komentarz zgody później.

WordPress używa swojego adresu e-mail w celu weryfikacji zatwierdzania tych commentors. Jeśli e-mail nie pasuje lub znajdują się na czarnej liście komentarz poniżej, a następnie komentarze są przeznaczone do zatwierdzenia.12 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej

Wszystkie komentarze mogą zostać zatwierdzone w komentarzach panel podrzędny lub w części Ostatnie komentarze na desce rozdzielczej.

Kolejne dwa odcinki dotyczy KOMENTARZ umiar i oczernia komentować

kultura minojska

Moderowanie komentarzy zapobiega spamerów ze zbyt wielu linków do korzystania z witryny. Można kontrolować liczbę połączeń dozwolonych w komentarzu wpisując numer w tym polu. Domyślną wartością jest 2, ale można dostosować to, aby pasowały do ??konkretnej witryny.

W polu poniżej można wprowadzić żadnych słów, treści, nazwa, adres, e-mail lub adres IP (jeden na linię). Jeśli jednak pojawią się w komentarzu https://wfw.com.pl/strony/wydaj-ksiazke/ wtedy, że zostanie on umieszczony w kolejce moderowania (komentarze Admin panel podrzędny) za zgodą administracji.

Komentarz Blacklist działa jak MODERACJA komentarz z słowy, treść, imię i nazwisko, adres URL, e-mail i adres IP wprowadzony po jednej w wierszu.

kultura minojska

Różnica polega na tym, że komentarze z tej listy zostaną usunięte bez ostrzeżenia.

I ostatnie są awatary

Te sekcje mówi WordPress, jak radzić sobie awatary na swojej stronie. Awatary są te małe obrazki, które pojawiają się nazwy osoby użytku przy podejmowaniu komentarze na awatara włączona witryn. Te obrazy śledzić osobę z miejsca na miejsce. WordPress używa „Gravatar” (uznawane na całym świecie awatary) domyślnie, ale niektórych wtyczek może zmienić to ustawienie domyślne.

Pierwszy wybór jest do wyboru, aby pokazać avatary, czy nie.

Artykuł napisany przez: kurs src warszawa