kultura etniczna

kultura etniczna

Paź 26
kultura etniczna

Powyższy proces, jednak nie jest wskazane, jeśli tajemnica bankowa jest dla Ciebie ważne, ponieważ pozostawia szczegóły kont dostępnych w innych jurysdykcjach. W każdym razie ja zawsze polecam wizyty przynajmniej raz, dzięki czemu można poznać swoją bankiera osobiście.

Poza tym, otwarcie konta powinno być stosunkowo proste. Istnieje kilka komplikacji.http://jakubisiak.pl/zaklad-pogrzebowy-warszawa-rembertow/ Jeśli wybierzesz jeden z banków komercyjnych, kilkaset dolarów wystarczy, aby otworzyć konto. Jeśli chcesz wyższy poziom usług osobistych i jesteśmy gotowi, aby wyższy depozyt, powiedzmy http://www.glopex.com.pl/, ponad sto tysięcy dolarów lub odpowiednik (polityka banków znacznie się różnią), skontaktuj się z jedną z prywatnych operacji bankowych.

Lista banków działających w Singapurze jest dostępny na Wikipedii, można skontaktować się z nimi bezpośrednio. To jest zawsze łatwiej, jeśli jednak masz wstęp od profesjonalisty regulowanym który znany jest do banku, takich jak prawnik, księgowy lub firmy środkiem formacji.

kultura etniczna

Jeśli chodzi o dokumentację, to należy się spodziewać, aby udowodnić, kim jesteś (kopia paszportu), gdzie mieszkasz (takich jak rachunek za media), a co najważniejsze, dowód, że środki pochodzą z legalnego źródła. Na przykład, jeśli fundusze jesteś osadzanie uzyskano ze sprzedaży nieruchomości lub z dziedziczenia, by pokazać odpowiednie dokumenty prawne potwierdzające to. Wreszcie, wskazane jest, aby wziąć listu referencyjnego od bankierów w domu, wprowadzając Cię jako odpowiedzialnego posiadacza rachunku. Odniesienie to bank może być skierowany „do kogo to może dotyczyć.

Więc jeśli rozważają offshore banking – rozważyć Singapur!

kultura etniczna

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany na blogu Q Wealth

Peter Macfarlane jest redaktor Practical Guide Offshore Banking, corocznie aktualizowany przewodnika dostępne za darmo dla czytelników Q Wealth Report, prywatnie opublikowanym biuletynie obejmujące wolność, ochronę bogactwa i problemów związanych z prywatnością.Odwiedź Wealth Report Q, aby przeczytać więcej artykułów jak ten albo rejestrować się za darmo morskiej wiadomości bankowego w cotygodniowym biuletynie e-mail ‚q bajtów.

Artykuł napisany przez: