kultura egejska

kultura egejska

Sie 31
kultura egejska

Ludzie są ciekawe stworzenia. Istnieją pewne cechy, które nas wszystkich, w tym ideę, że wszyscy przestrzegać pewnych modelu, wszyscy chcą mieć kontrolę, większość z nas nie jest przeciwko zmianom, nasze wspomnienia są raczej krótkie w czasach, mamy ostry zdolność widzenia, a my Uwielbiam spędzać czasu. Aha, i nie zapomnij, że będziemy popełniać błędy prędzej czy później.http://polpak.org/ Po tym wszystkim, to co to znaczy być człowiekiem.

Michael Cohn jest założycielem i Chief Technology Officer (CTO) w CompuKol Communications. Ma ponad 25-letnie doświadczenie w branży IT i technologii internetowych. Pan Cohn spędził znaczną ilość czasu w dużej firmie telekomunikacyjnej, gdzie jego głównym celem było na inicjowanie i prowadzenie wysiłki synergii we wszystkich jednostkach biznesowych, radykalnie poprawiając wydajność, współpracy online i możliwości Intranet firmy, które przyspieszyły wzrost produktywności biznesowej , On również obniżenie kosztów podróży służbowych, poprzez wprowadzenie i realizację różnych technologii współpracy.

kultura egejska

Jego doświadczenie obejmuje analizy biznesowe; zarządzanie projektami; zarządzanie globalnymi zespołami cross-macierzy; Inżynieria systemów i analiza, architektura, prototypowania i integracji; oceny technologii i oceny; rozwój systemów; ocena wydajności; oraz zarządzanie rozwojem off-shore.

kultura egejska

Pan Cohn uzyskał tytuł magistra w zarządzaniu projektami z George Washington University w Waszyngtonie; i stopień magistra w dziedzinie informatyki i Bachelor of Science w inżynierii elektrycznej Fairleigh Dickinson University w Teaneck, NJ.

Pan Cohn jest członkiem Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE).

Artykuł napisany przez: zabiegi na ciało poznań