jezyk flamandzki

jezyk flamandzki

Gru 31

jezyk flamandzki

Jak edytować WordPress – Ustawienia – Dyskusja

DYSKUSJA ustawienia sub-panel ustawia opcje, które zajmują się komentarze (lub dyskusji).

Są to domyślne ustawienia i mogą być zastępowane poszczególnych artykułów.

jezyk flamandzki

Trzy ustawieniami domyślnymi ARTYKUŁ mówi WordPress jak radzić powiadomień pocztowych.

Pierwsze pole, jeśli zaznaczona, powiadomi (lub ping) wszelkie inne strony, które związane w swoim poście. Jest to powszechnie określane jako trackback.

Dzieje się tak podczas publikowania swojego stanowiska i może spowolnić delegowania ponieważ próba Powiadomienie kierowane jest do wszystkich linków w poście przed post jest opublikowany.

jezyk flamandzki

Następna linia, jeśli zaznaczone, pozwala witryny mają być powiadamiany (lub ping) z innej strony, które związane są z Twoim miejscu. Wszelkie linki przychodzące z innej strony jest rejestrowane i zapisywane w sekcji linków przychodzących na desce rozdzielczej. To jest automatycznie obsługiwane przez kwerendy z Google Blog Search.

Ostatni wiersz, jeśli zaznaczone, pozwoli komuś zostawić komentarz. Zapamiętaj te ustawienia mogą zostać nadpisane na poszczególnych stanowiskach i można również dokonać po PRYWATNE mieć jeszcze większą kontrolę nad poście.

Kolejne 5 pól wyboru poniżej inne ustawienia komentarza, mówi WordPress jak chcesz komentarze obsługiwane.

jezyk flamandzki

Pierwsze pole „Komentarz autor musi wypełnić nazwisko i e-mail”, jeśli zaznaczone, wymaga od wszystkich komentatorów, aby wypełnić pole Nazwa i adres poczty elektronicznej przed opuszczeniem komentarz. Choć nazwiska i e-maile http://harmoniasmakow.pl/warzywa-azjatyckie nie są weryfikowane pomaga zwalczać spam.

Kolejne okno „Użytkownicy muszą być zarejestrowany i zalogowany aby komentować”, jeśli zaznaczone, wymaga od wszystkich komentatorów, aby być zalogowany zarejestrowany użytkownik, zanim komentarz może być wykonane.

Jeśli widzą „Musisz być zalogowany aby uczynić komentarz”, a następnie to pole zostało zaznaczone.

Artykuł napisany przez: