kultura halsztacka

kultura halsztacka

Paź 01

Domain Name Debata – Marka Versus Słowa kluczowe

Ponieważ ceny nigdy nie były tak niskie, można rozważyć zakup wiele nazw domen jako opłacalną opcją aby zwiększyć ruch na swojej stronie internetowej.

Jeśli chodzi o wybór nazwy domeny, istnieją dwie szkoły myślenia. Można też zdecydować się na zarejestrowanie nazwy domeny na podstawie

1- nową lub istniejącą marką np nazwa firmy, znaki towarowe, nazwy marek lub produktów

http://www.emiro.pl/nadzor-bhp

2- jedno lub więcej słów kluczowych, które postrzegają pomoże rynku docelowego, aby cię znaleźć.

Obie metody mają swoje plusy i minusy.

(W tym artykule, w http://torby.pro/oferta/torby-prestiz/nadruki celu uniknięcia kary filtrów, moje przykłady nazw domen rozpocznie się wielką literą i kończyć /).

Nazwa domeny podstawie BRAND

W internecie jest wypełniona nazwami domen niezwykłe i uznane np Google /, Amazon i / Yahoo /. Nadawanie nazw domeny przy użyciu nowej lub istniejącej marki może być potężnym i satysfakcjonująca długoterminowa strategia. Opracowanie markę od anonimowości do gwiazdorstwa jest celem każdego marketera.

Pro użytkownika

Markowy nazwa domeny może

– Zwrócenie uwagi na jej oryginalność i za to chwytliwe np Yahoo / lub Dogpile /.

– Wyróżniać od konkurencji np porównanie z wyszukiwarką Google / / / i, Searchengines Bestsearchengine /. Który z nich wyróżnia? Niestety, żadna cena dla tej łatwej odpowiedzi.

– Ułatwienie bezpośredniego wyszukiwania. Powtórz odwiedzający mogą odgadnąć nazwę i wpisać go w polu paska adresu lub lokalizacji i znaleźć się bezpośrednio, z pominięciem konkurentów.

– Zachęcaj rozpoznawalności marki. Za każdym razem ludzie są narażeni na swojej nazwy domeny, wzmacnia swoją markę.

– Zwiększenie wiarygodności i lojalności. Na ogół, ludzie wolą, aby wiązać się z marką niż nazwie rodzajowej. Jeśli cena nie jest brane pod uwagę, a nie wolałbyś kupując markowe okulary od Chanel Chanel /, Eyesave / lub Sunglassesportal /?

Artykuł napisany przez: akademiaprawajazdy.pl