kultura angielska

kultura angielska

Wrz 03
kultura angielska

opóźnić ich gratyfikacji

Inteligentne ludzie uczą się we wczesnym okresie życia, aby opóźnić gratyfikację. Jeśli jesteś w latach dwudziestych, emerytury wydaje się dość odległa. Jednak czas daje możliwość zrobić wiele, bo trochę ci. Jeśli inwestować N5000 w niskiej stopie zwrotu 10%, otrzymasz N1 milionów w 11 lat. Podczas N10, 000 miesięczna inwestycja w tym samym tempie wyniesie N1 milionów w ciągu 6 lat.nauka jazdy gdynia

Lenistwo nie jest ich kultura

Mądrzy ludzie w każdym wieku utrzymać się aktywne psychicznie jak i fizycznie. Ludzie, którzy regularnie kwestionowania ich mózgi żyją dłużej niż ci, którzy się leniwi intelektualnie. Chcesz mieć długie, szczęśliwe emeryturę? Następnie należy stymulowanie rzeczy jak czytanie, biorąc lekcje w zakresie finansów osobistych, biznesu i inwestycji. Jeśli możesz, podróż do nieznanych miejsc i próbować nowych rzeczy.

kultura angielska

Ludzie w swoim życiu determinuje postęp

Obcując z pozytywnych ludzi tworzy atmosferę, która pozwala sukces. Szukajcie ludzi, którzy są osiągających. Sprawiają, że punkt będzie wokół nich. Słuchać ich rad. Oglądać je, ponieważ odnoszą się do innych osób i uczyć się od takich spotkań.

Tworzenie atmosfery, która doprowadzi do klimatu sukcesu wymaga nie tylko świadomej decyzji dotyczącej wprowadzenia wejść pozytywne, ale wymaga także celowe usuwanie negatywnych.

kultura angielska

Najszczęśliwszych ludzi, których znam wydają się mieć wiele ulubionych ludzi w ich lives- tym tacy, którzy są młodsze niż są. Na koniec, życie może zmieść naszą godność i pieniądze, ale jeśli mamy znajomych, z którymi możemy dzielić radość, ból i szacunek, jesteśmy błogosławieni.

Emerytury należy do tych, którzy żyją

Mądrzy ludzie dbać o swoje zdrowie. Jeśli chcesz przejść na emeryturę bogaty, musisz żyć wystarczająco długo, aby przejść na emeryturę i być na tyle zdrowe, aby świętować.
Artykuł napisany przez: