jezyk galicyjski

jezyk galicyjski

Wrz 24

jezyk galicyjski

Kolejne pole, jeśli zaznaczone, pozwoli komentarze na stanowisku, aby automatycznie oznaczane i zamknął za komentarz po upływie określonej liczby dni.

Kolejne pole, jeśli zaznaczone, pozwala użytkownikom komentować wewnątrz samego komentarza (zwanego gwintowane komentarze lub zagnieżdżenia) zamiast wszystkich uwag zawartych prostu przewlekle kolejności.pasza dla koni

Powiesz WordPress ilu poziomów głębokie zagnieżdżanie pozwalasz do 10.

Kolejne pole, jeśli zaznaczone, pozwala stron z dużą liczbą komentarzy złamać je na stronach.

Pierwsze okno pozwala na wprowadzenie liczby komentarzach pozwoli na każde stanowisko. Są TOP komentarze poziomie i nie liczy komentarze zagnieżdżonych poniżej wstępnych uwag najwyższym poziomie. Te komentarze są zagnieżdżone wyświetlacz, ale są po prostu nie używać do tego całkowitej liczby komentarza.

jezyk galicyjski

Pamiętaj, że mniejsza liczba może przyspieszyć czas ładowania dla witryny, ponieważ nie jest tak wiele komentarzy muszą być pobrane naraz.

Lista rozwijana pozwala wybrać, czy chcesz ostatnią stronę komentarze (nowsze) lub pierwszej stronie komentarzy (starsze) wyświetlany.

A ta ostatnia linia pozwala kontrolować komentarze, które są faktycznie wyświetlane.

Wybór OLDER pozwoli komentarzy wyświetlacza od najstarszego do najnowszego i wybranie NEWER wyświetli uwagi od nowszych do starszych.

jezyk galicyjski

E-mail mnie o linia ma dwie opcje i wysłać e-mail na adres podany w ustawieniach ogólnych sub-panelu.

Pierwsze pole, jeśli zaznaczone, wyśle ??wiadomość e-mail, gdy którykolwiek komentarz jest zamieszczona.

Drugi wyśle ??e-mail, gdy komentarz czeka na zatwierdzenie.

Zanim pojawia się skomentować ma dwie opcje.

Pierwsze pole, jeśli zaznaczone, nie pozwoli komentarze mają być wysłane bez zgody administratora. Komentarz jest umieszczony w kolejce komentarz znaleziony na ADMIN panel podrzędny i kogoś z uprawnieniami administratora musi zalogować się i zatwierdzić komentarz za komentarz.

Artykuł napisany przez: http://www.splywy.kajakowe.eu/kat/splywy-kajakowe/splywy-kajakowe-jednodniowe